Bobování Klíny 2017

18. 1. 2017

Na letošní bobování jsme si všichni moc těšili. Po dlouhé době máme totiž pravou zimu se sněhem a náš plán zimních radovánek závisel pouze na příznivém počasí. Sněhu bylo dostatek, avšak velký mráz, vzápětí náledí a silný vítr ohrožovaly náš výlet na Klíny.

Páteční výjezd se ukázal jako dobrá volba, neboť na naši „sjezdovku“ ráno napadl čerstvý sníh a vítr nás elegantně obletěl. Určitě zasáhl dobrý duch místních hor a odměnil nás za trpělivost.

Děti si mohly vybrat, zda budou bobovat, nebo stavět iglú. Obojího si užily a dařilo se jim přenáramně. Po dvou a půl hodině dovádění připomínaly šťastné sněhuláčky, kteří za sebou táhli boby s vypětím posledních sil.

Klidný návrat do školní jídelny byl tím správným zakončením sněhového vyučování.

Foto najdete na stránkách jednotlivých tříd.

Kolektiv učitelů