Den zdraví a bezpečnosti 2019

26. 4. 2019

Duben je měsícem, kdy s žáky procházíme, více nežli obvykle, bezpečné chování v dopravě, ve volném čase či při různých školních aktivitách. Včerejší školní výuku jsme realizovali v rámci projektu "Den zdraví a bezpečí". Rozšířili jsme počet stanovišť na devět a věnovali jsme se nejen znalosti dopravních předpisů, zdravotnické pomoci, správnému vybavení kola, či jízdě na něm, ale i například třídění odpadů a dalším.

Žáci si ve smíšených družstvech vyzkoušeli všechny dovednosti a pod vedením starších spolužáků i něco nového přiučili. Tento projekt patří mezi žáky k nejoblíbenějším a ani letos tomu nebylo jinak. To těšilo samozřejmě i "realizační tým", složený z učitelů a asistentů.

Naším jménem děkujeme společnosti BESIP za odměny do naší soutěže. Vyhodnocení s odměnami si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.

kolektiv učitelů

Náhledy fotografií ze složky Den bezpečí 2019