Mikuláš 2018 ve škole

5. 12. 2018

Dnešní den - 5. prosinec - je každoročně věnován návštěvě sv. Mikuláše, čerta a anděla. Tradicí naší školy je, že ji uskutečňují nejstarší děti, tedy 5. A.

Mikuláš byl velice důstojný i díky tomu, že byl oblečen v novém nádherném oděvu, včetně mitry a hole. Vše bylo zakoupeno ze sběrových peněz našich dětí.

Průvod roztomilých čertíků, půvabných andílků a pana Mikuláše rozdával všem dětem dobroty, pohlazení andělů a vysvobozoval "zlobidla" ze spárů pekla díky vánočním písničkám dětí. Rozdával také jablíčka, tyčinky a ceny za obrázky od firmy HOKA, která nás zásobuje vitamíny po celý školní rok.

Děkuji všem dětem, které se tak moc snažily připravit tento zážitek mladším spolužákům a přejeme si, aby i příští "Mikuláš" byl vyvedený.

Iva Dybalová

Náhledy fotografií ze složky Mikuláš 2018 ve škole